Ruime zege op Never Despair.

De uitslag van deze uitwedstrijd viel hoger uit dan verwacht. Dat het soms mee zit en soms  ook niet, bleek ook weer deze avond. In nagenoeg alle gelijk opgaande games trok TTVE uiteindelijk aan het langste eind.

Mathé Verhulst startte deze avond in een goede partij tegen Michel Hoeks en trok de winst naar zich toe. Daarna trad André van Hulten aan tegen Marc Jochems en scoorde het tweede punt voor de gasten. 0-2

Na een moeizame start kreeg Renate van Oers steeds beter grip op het spel van John Prince en knokte zich in 5 games naar de winst. 0-3

Het dubbelspel van Renate met André tegen Michel en John leverde ook winst op voor de beter ingespeelde Elshoutenaren 0-4.

De vijfde partij tussen Mathé en Marc ging erg op en neer waarbij  de ervaring van Mathé uiteindelijk de doorslag gaf. Tussenstand: 0-5

Ook de daarop volgende partij van Renate tegen Michel werd in de verlenging met 16-14 beslist in Elshouts voordeel. Dit kon André in zijn tweede partij van de avond niet herhalen en verloor door o.a. concentratieverlies verrassend met 14-12 in de vierde game. 1-6.

Daarna wonnen de sterk spelende Renate tegen Marc en de zeer beheerst spelende Mathé tegen John allebei hun derde partij en brachten daarmee de stand op 1-8.

In de laatste partij van de avond was André weer echt aanwezig en kon tegen Michel de eindstand op 1-9 brengen waarmee een verrassende grote uitslag in de boeken kon worden bijgeschreven.