De aftrap van TTVE1 maar deels succesvol.

In de eerste wedstrijd van het najaar 2026 heeft TTVE de punten met tegenstander Kruiskamp eerlijk gedeeld. Op zich niks op aan te merken maar er had naar mijn mening wel iets meer in gezeten.

Stijn Verhulst opende de avond tegen Dion van Slooten en Stijn liep meer dan bedoeld achter de feiten aan. Na 3 games gingen de terechte felicitaties naar Dion.

Daarop volgend speelde André van Hulten tegen Pierre Laurent en Pierre kreeg na een aanvankelijk aarzelend begin steeds meer grip op het spel van André. Toch wist André deze partij in zijn voordeel te beslissen.  1-1

Renate van Oers maakte er daarna tegen Hans Toonen een aardige pot van, die de volle 5 games duurde. Renate trok aan het langste eind en bracht daarmee de stand op 1-2.

Het dubbelspel van Renate met André tegen Dion en Pierre werd een redelijk eenvoudige prooi voor het TTVE-team. 1-3

Stijn nam het in partij 5 op tegen Pierre en ook zij maakten er samen 5 spannende games van. Door winst van Pierre in de laatste game met 11-8, werd de stand op 2-4 gebracht.

De totaalstand werd daarna door Dion weer in evenwicht gebracht door een krappe winst op Renate. André versloeg daarna Hans in 3 games, waardoor Elshout weer een kleine voorsprong naam. Helaas kon Renate daarna, in haar partij tegen Pierre, niet de juiste oplossing vinden en stond het na 8 partijen weer gelijk 4-4.

Gelukkig kon Stijn daarna steeds beter de schroom van zich afgooien en tot goed spel komen. Hierdoor won ook hij in 3 games van  Hans en stonden wij dus weer vóór.

De laatste allesbeslissende en helemaal gelijk opgaande partij van André tegen Dion werd na spannende slagenwisselingen uiteindelijk met 14-12 beslist in het voordeel van Dion. Een terecht gelijkspel was het gevolg.